Hakkımızda

Adresify.com Nedir?

Serbest stil yazılmış bir adresi İl, İlçe, Mahalle, Posta Kodu, Koordinat ve DİĞER (Adreste yeralan Şirket Adı vb. İsimleri) bileşenleri ile ayrıştıran, Türkiye Sayısal Harita Veritabanıyla Eşleştirerek Skor Üreten ve Doğrulayan akıllı Online Adres Veri Kalite Hizmet Portalidir.

Adresify'ın zengin adres yazım dilbilim kütüphaneleri sayesinde bozuk, yanlış, eksik yazılmış bileşenler düzeltilir ve Türkiye Sayısal Harita Veritabanıyla doğrulanarak, veri kalite skorunuzu oluşturur.

AdresifyGreen Nedir?

100.000 A4'ün bir ağaçtan elde edilebildiğini biliyor muydunuz?

Mevcut adreslerin düzeltilmesi, müşteriden alınırken aynı kalitede toplanmasını sağlayan Adresify ile geri iade oranlarını düşürüyoruz. Dolayısıyla matbaa ve baskı masraflarının da %50 azalacağını ispatladık. Bu bakış açısıyla Adresify’dan 100.000 Adres Kredi satınalması yapmış olan müşterilerimizle aramızdaki bağı güçlendirmek için 100 fidan ekiyoruz. Kendilerine doğa aracılığıyla teşekkür ederken, geliştirdiğimiz teknolojilerden müşterilerimizin en yüksek çıktıyı elde etmesi için çalışıyor, aramızda köklü ve büyüyen bağlar geliştiriyoruz.

Bizler tüm geliştirmelerimizi yaparken doğru zamanda görünür kılınamadığı için ölçülemeyen analiz edilemeyen veriden kaynaklı kaybedilen işgücü ve ilişkili olduğu tüm masrafların azaltılmasını sağlayacak sistemler geliştirmeye odaklı bir ekibiz. Adresify’ı geliştirirken de birçok kurumda veri kalite yönetimi yapan hem saha operasyon hem de yanlış adres sebebiyle oluşan zararlardan etkilenen işbirimleriyle gereksinim analizleri ve testler yaptık. Yetersiz Adres sebebiyle geri iade edilen extreler Adresify'da düzelterek yeniden postaya verildi. İade oranlarında %50 iyileştirme sağlandı.

Halen birçok kurumda farklı adres kalite çalışmaları yürütülmekte ve Adresify'dan geçen her adres sayesinde yazım ve dilbilim kütüphanelerimizde sürdürülebilir başarı için düzenlemeler yapılmaktadır.

Adresify’ı Geliştirenler Kimler?

ONUSS Bilg. Yaz. Dan. Ltd. Şti. 2002 senesinde kuruldu. Özellikle son 10 senedir Bankacılık, Kamu, Sigorta, Saha İşgücü ve Kurye sektörlerinin iş gereksinimlerine odaklanarak özel sistemler geliştirmekte ve uçtan uca geliştirdiği altyapıları terzi usulü projelendirmektedir. Niş iş ihytiyaçlarını analiz ederek kendi geliştirdiği sistemleri, hedeflediği sektörlerde kuruma özel onpremise kurulumunu yapmakta bakım desteğini vermektedir.

ONUSS %100 yerli, ar-ge projeleri ve sistem/platform geliştirme şirketidir. Sistemleri arasında, Lokasyon Analitik ve İş Zekası Karar Destek Sistemleri, Adres Veri Kalite Danışmanlık, Sistem ve Platformları, Saha İşgücü Planlama Rota Optimizasyon Sistem ve Platformu, Saha İşgücü Operasyon Yönetim Sistemleri, Telekom Hatları Envanter ve Masraf Yönetim Sistemlerini sayabiliriz.

Adresin doğru alınması ve doğru adres veritabanının her kurum için ne kadar önemli olduğunu 2007 Senesinde Saha İşgücü Yönetim Sistemi OnPlus’ı geliştirirken kavrayan ONUSS iş geliştirme ekibi, lokasyon bazlı ürünler geliştirme stratejilerinde verinin güncelliği, büyük verinin çevik ara yüzlerle yüksek süre performansta işlenebilmesi ve görüntülenebilmesini sağlayan, yöneticilere kaldıraç destek gücü veren uçtan uca sistemler geliştirmeye önem vermektedir.

Ürün gamını Lokasyon Bazlı Sistemler, Saha İşgücü Yönetim Sistemleri ve Telekom Hatları Envanter Yönetim Sistemleri olarak 3 ana grupta toplayan ONUSS yazılım ve iş geliştirme ekibi, adresify.com ile beraber rotamen.com ve cokode.me'yi B2B Online Servislerini de yayına almıştır. www.biharita.com Lokasyon Analitik ve İş Zekası Karar Destek Servisimiz olarak kurumsal üyelerimizin hizmetine açılmıştır. Daha detaylı bilgi için www.onuss.com'u inceleyebilirsiniz.